všetky novinkyNovinkySpúšťame nový projekt v spoločnosti Západoslovenská distribučná

19. 12. 2018

Naša firma dodá nový informačný systém, ktorý skonsoliduje všetky odpočty meradiel u najväčšieho prevádzkovateľa regionálnej distribučnej sústavy na Slovensku.

Informačný systém konsolidácie odpočtových centrál – to je názov novej zákazky, ktorú bude sféra, a. s., realizovať v spoločnosti Západoslovenská distribučná, a. s. (ZSD).

Projekt IS KOC zahŕňa dodávku a podporu informačného systému pre unifikované a konsolidované riešenie odpočtovej centrálnej aplikácie IS KOC, ktorá podporuje proces odpočtu meradiel v automatickom aj manuálnom režime. Jeho súčasťou je zároveň zabezpečenie funkcionality jednotného dátového úložiska pre všetky odpočty v rámci ZSD bez ohľadu na spôsob ich získania.

Zákazku budeme implementovať počas nadchádzajúcich dvoch rokov. Následne budeme nášmu zákazníkovi počas ďalších ôsmich rokov poskytovať údržbu a podporu systému.

Náš tím sa teší na vývoj a realizáciu zaujímavého riešenia, ktoré prispeje k zvýšeniu efektívnosti procesu zberu a riadenia odpočtov v Západoslovenskej distribučnej.

 

Predchádzajúce novinky

Daniari potvrdili, že sme spoľahlivá firma
11. 12. 2018

Index daňovej spoľahlivosti preukázal našu dôveryhodnosť a svedomité plnenie daňových povinností. Finančná správa ocenila náš zodpovedný prístup k včasnému a správnemu plateniu daní. V novozavedenom indexe daňovej spoľahlivosti spoločnosť SFÉRA, a. s., ...

Konferencia Smart metering/smart grid „Nová energetika – sme na ňu pripravení?“
7. 12. 2018

Nové energetické služby a posilnenie postavenia koncového odberateľa hrá najdôležitejšiu úlohu v transformácii energetiky k čistej energii. Peter Chochol, manažér pre energetiku, prezentoval pohľad sféra, a.s., na transformáciu sektora energetiky v progra...

ITAPA 2018: Štátna a verejná správa pod tlakom digitalizácie
23. 11. 2018

O umelej inteligencii a energetickej efektívnosti inteligentných miest prednášali zástupcovia sféra, a.s., na konferencii ITAPA 2018. Kým slovenská štátna a verejná správa je opatrná, komerčný sektor má v tejto oblasti náskok, ktorý držíme aj my: Juraj B...


Vyberte si z našich produktov

 

Služby
Virtuálna realita
Spracovanie grafických dát
Predaj a inštalácia softvéru
Predaj a inštalácia hardvéru
Akreditované certifikačné služby
Vedenie podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy
Riešenia
Obchodovanie s energiami
Elektroenergetický dispečing
Správa a údržba majetku
Správa životného cyklu zariadení
Správa technologických rozvodov
Vyhradené technické zariadenia
Správa technickej dokumentácie
Správa a údržba cestnej siete
Projektovanie energetických rozvodov
Mapové diela
Referencie
Technické informačné systémy
Obchodné informačné systémy pre energetiku
Poradenstvo a analýzy v energetike
Grafické aplikácie a GIS
Mestské informačné systémy
Kartografia
CAD
Odborné portály
Semináre sféra
Legislatívne povinnosti
ENERGOKLUB®
ENERGOFÓRUM®