všetky novinkyNovinkyPríchod teplých dní doprial našim mimopracovným akciám

28. 6. 2022

Mesiace máj a jún sa vo SFÉRE niesli okrem pracovnej atmosféry aj v znamení budovania vzťahov medzi zamestnancami a ich rodinami. Pre našich kolegov sme pripravili niekoľko podujatí.

Pravidelne každý mesiac sa stretávame na bowlingu v Bowlingovom Národnom Centre. V máji sme prvýkrát vyskúšali zapojiť aj malých „sféráčikov“. Rezervovali sme niekoľko dráh s mantinelmi pre deti. Niektoré z nich si hru vyskúšali po prvýkrát. Stretnutie sme zopakovali aj v júni a zdá sa, že detský bowling sa stane pravidelnou súčasťou našich spoločných podujatí.

V júni sme nemohli vynechať ani Medzinárodný deň detí. V spolupráci s Kidshouse sme zorganizovali dvojhodinový program s občerstvením pre našich najmenších. Všetky vyskákané deti dostali milý darček.

Opekačky sú v našej firme jednou z najobľúbenejších aktivít. Opekáme organizovane aj neorganizovane. Rekreačný areál Pod horárňou Krásňany a Červený kríž nad Račou sa stali ideálnym miestom na opekačku kolegov z úsekov vývoja, ekonomiky a služieb. 

Na druhý pokus sa nám podarilo absolvovať aj veľmi vydarený večer v Slovenskom motokárovom centre na Slovakia Ringu. 23 statočných predviedlo to najlepšie zo svojho jazdeckého umenia.

Pevne veríme, že sa nám podarí udržať doterajšie tempo a čaká nás zážitkové leto. Máme prichystaných množstvo noviniek, no nebudeme dopredu prezrádzať. Tešíme sa na všetkých kolegov.

 

 

Predchádzajúce novinky

Jednotný európsky denný trh s elektrinou sa stal realitou
13. 6. 2022

Projekt prepojenia európskych denných trhov s elektrinou, tzv. Core Flow-based Market Coupling (Core FB MC) bol začiatkom júna (8.6.2022) úspešne uvedený do funkčnej prevádzky. Fungovanie mechanizmu Core FB MC zaistí od tohto dátumu prepájanie jednotného...

SFÉRA, a.s., sa stala partnerom ESCO Slovensko, a.s.
31. 5. 2022

SFÉRA, a.s., rozširuje portfólio svojich klientov o ďalšieho významného hráča na slovenskom energetickom trhu.  Naše softvérové riešenia XMatik®/ISOM budeme implementovať v spoločnosti ESCO Slovensko, a.s. ESCO dodáva moderné, flexibilné a environmentáln...

SFÉRA, a.s., uspela vo výberovom konaní na dodávku informačných systémov pre českú spoločnosť OTE, a.s.
25. 5. 2022

Vyhlásenie výberového konania spoločnosťou OTE, a.s., ktorá je organizátorom krátkodobého trhu s elektrinou a plynom na českom trhu, bolo veľkou výzvou pre viacerých renomovaných domácich, ale aj zahraničných poskytovateľov informačných technológií. SFÉR...


Vyberte si z našich produktov

 

Služby
Virtuálna realita
Spracovanie grafických dát
Predaj a inštalácia softvéru
Predaj a inštalácia hardvéru
Akreditované certifikačné služby
Vedenie podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy
Riešenia
Obchodovanie s energiami
Elektroenergetický dispečing
Správa a údržba majetku
Správa životného cyklu zariadení
Správa technologických rozvodov
Vyhradené technické zariadenia
Správa technickej dokumentácie
Správa a údržba cestnej siete
Projektovanie energetických rozvodov
Mapové diela
Referencie
Technické informačné systémy
Obchodné informačné systémy pre energetiku
Poradenstvo a analýzy v energetike
Grafické aplikácie a GIS
Mestské informačné systémy
Kartografia
CAD
Odborné portály
Semináre sféra
Legislatívne povinnosti
ENERGOKLUB®
ENERGOFÓRUM®