všetky novinkyNovinkyMicroStation PowerDraft zdarma pre školstvo

14. 1. 2005

6. januára 2005 spoločnosť Bentley Systems, Incorporated, jeden z najvýznamnejších partnerov Sféra, a.s., oznámila, že ako rozšírenie svojho nedávno zahájeného programu "You Deserve Better" (zameraného na pomoc užívateľom AutoCAD, ktorí sa musia vyrovnať s núteným ukončením podpory verzií AutoCAD), poskytne všetkým študentom a pracovníkom pracujúcich v oblasti školstva zdarma software MicroStation PowerDraft. Táto ponuka pomôže učňovským školám, stredným školám, vysokým a odborným školám prekonať problém zachovania aktualizovaných verzií technického vybavenia.

MicroStation PowerDraft je aplikácia na profesionálnej úrovni, ktorá sa používa na vytváranie návrhov a kreslenie detailov. Je vybavený ľahko ovládateľným grafickým užívateľským rozhraním, intuitívnymi postupmi prehliadania a inovatívnou radou nástrojov, ktoré sa presadili v priemysle.

MicroStation PowerDraft môže slúžiť aj ako ideálny nástroj pre MicroStation, univerzálnu platformu pre 3D modelovanie, dynamické spracovanie dát, budovanie tímovej produktivity a vývoja aplikácií.

Súčasťou software poskytovaného zdarma je komplexný sprievodca, ktorý umožňuje prevádzať cvičenie po jednotlivých krokoch, aby sa študenti oboznámili so systémom MicroStation PowerDraft a so základnými systémami CAD. Naviac je tu výukový sprievodca s plánom hodín pre uvedenie do CAD, základného projektovania a komparatívneho CAD.

Bezplatnú kópiu MicroStation PowerDraft alebo viac informácií si môžete stiahnuť na adrese www.bentley.com/academic. (Na príprave českej verzie sa pracuje.)

Predchádzajúce novinky

Pracovný seminár „Implementácia systému ETSO v SEPS, a.s.“
16. 1. 2005

Spoločnosť sféra, a.s., ako dodávateľ systému zúčtovania odchýlok na trhu s elektrickou energiou pre SEPS, a.s., organizuje 19.1.2005 od 9:00 v hoteli Danube Bratislava (www.hoteldanube.com) pracovný seminár s programom: Plánovací systém ETSO (E...

Implementácia platformy V8 spoločnosti Bentley v SLOVNAFT, a.s.
29. 12. 2004

Náš dlhoročný zákazník, SLOVNAFT, a.s., prijal rozhodnutie o plošnom prechode Technického informačného systému na najnovšiu pokrokovú platformu V8 americkej spoločnosti Bentley. Implementácia grafického prostredia produktov Bentley MicroStation V8.1  a Be...

PF 2005
27. 12. 2004


Vyberte si z našich produktov

 

Služby
Virtuálna realita
Spracovanie grafických dát
Predaj a inštalácia softvéru
Predaj a inštalácia hardvéru
Akreditované certifikačné služby
Vedenie podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy
Riešenia
Obchodovanie s energiami
Elektroenergetický dispečing
Správa a údržba majetku
Správa životného cyklu zariadení
Správa technologických rozvodov
Vyhradené technické zariadenia
Správa technickej dokumentácie
Správa a údržba cestnej siete
Projektovanie energetických rozvodov
Mapové diela
Referencie
Technické informačné systémy
Obchodné informačné systémy pre energetiku
Poradenstvo a analýzy v energetike
Grafické aplikácie a GIS
Mestské informačné systémy
Kartografia
CAD
Odborné portály
Semináre sféra
Legislatívne povinnosti
ENERGOKLUB®
ENERGOFÓRUM®