všetky novinkyNovinkyDosiahli sme 80% zaočkovanosť našich zamestnancov

17. 12. 2021

V spoločnosti SFÉRA, a.s., sme dosiahli 80% zaočkovanosť (80,79%) proti COVID19. Prejav zodpovednosti a spolupratričnosti našich zamestnancov si veľmi vážime.

K tretej vlne pandémie sa staviame zodpovedne. Kritickú situáciu v nemocniciach intenzívne vnímame, a práve preto pandemická komisia zasadá a monitoruje situáciu v našej spoločnosti každý týždeň.

Vďaka vysokej zaočkovanosti našich zamestnancov sme mohli istejšie pracovať v kanceláriách počas letných mesiacov. Aktuálna situácia je však opäť náročnejšia a momentálne väčšina našich kolegov pracuje z bezpečia svojich domovov.

Na podporu zaočkovanosti sme zaviedli deň voľna na regeneráciu s plnou náhradou mzdy po každej vakcíne proti COVID19. Zároveň poskytujeme možnosť dodatočného čerpania tohto voľna pre kolegov, ktorí konali promptne a dali sa zaočkovať predtým, ako sme zaviedli tento benefit. Kolegovia, ktorí svoj benefit zatiaľ nevyužili, môžu toto voľno využiť počas vianočných sviatkov. Naši zamestnanci tak môžu vyčerpať až tri dni voľna navyše.

Opatrenia aj podporu očkovania sme počas celého roka intenzívne komunikovali prakticky denne. Evidujeme, kontrolujeme OTP, navrhujeme zlepšenia a zriadili sme vlastnú pandemickú komisiu. Generálny riaditeľ očkovanie podporuje i osobne, pravidelne zdieľa odborné články so zamestnancami. Pretože zdravie je našou prioritou.

K 14.12.2021 je u nás zaočkovaných už 122 zo 151 zamestnancov. V začínajúcom chrípkovom období sme zabezpečili aj očkovanie proti chrípke.

Ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa rozhodli zaočkovať. Pomáhajú tým nášmu kolektívu, chránia seba a svoje rodiny. Tiež vyjadrujú spolupatričnosť zdravotníkom, aby mohli svoju prácu vykonávať v tak náročnom období o niečo ľahšie. Vedenie spoločnosti bude aj naďalej vyvíjať úsilie, ktoré bude takéto rozhodnutia podporovať.

Ďakujeme členom našej pandemickej komisie, ktorí nad rámec svojich pracovných povinností pravidelne zavádzajú nové procesy a venujú sa témam, ktoré pomáhajú chrániť naše zdravie. Veríme, že náš prístup môže inšpirovať aj iných.
Očkovanie

Predchádzajúce novinky

SFÉRA predstavila na ENLIT EUROPE skúsenosti v sektore železničnej dopravy
10. 12. 2021

Miláno sa stalo v dňoch 30.11.- 02.12.2021 domovom najväčšieho podujatia v sektore energetiky ENLIT  EUROPE. Hlavnou témou bola transformácia energetiky. Program bol zameraný na hľadanie spôsobu ako zmeniť globálny energetický systém založený na fosílnych...

SFÉRA podporila benefičné podujatie Na krídlach anjelov
3. 12. 2021

Aj tento rok sme sa stali súčasťou 9. ročníka benefičného koncertu pre ľudí s mentálnym alebo zdravotným postihnutím. Podujatie sa uskutočnilo tradične v Žiari nad Hronom, tento rok za prísnych epidemiologických opatrení. Program bol naozaj bohatý, plný ...

SFÉRA sa predstavila na najväčšej svetovej výstave EXPO 2020 DUBAJ
26. 11. 2021

Prvý novembrový týždeň sa na EXPO 2020 DUBAJ odprezentovala aj spoločnosť SFÉRA. EXPO 2020 je najväčšia medzinárodná výstava, ktorá má za úlohu prezentovať priemysel a kultúru 193 krajín, medzi ktoré patrí aj Slovensko. Hlavnou témou výstavy je „Spájanie...


Vyberte si z našich produktov

 

Služby
Virtuálna realita
Spracovanie grafických dát
Predaj a inštalácia softvéru
Predaj a inštalácia hardvéru
Akreditované certifikačné služby
Vedenie podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy
Riešenia
Obchodovanie s energiami
Elektroenergetický dispečing
Správa a údržba majetku
Správa životného cyklu zariadení
Správa technologických rozvodov
Vyhradené technické zariadenia
Správa technickej dokumentácie
Správa a údržba cestnej siete
Projektovanie energetických rozvodov
Mapové diela
Referencie
Technické informačné systémy
Obchodné informačné systémy pre energetiku
Poradenstvo a analýzy v energetike
Grafické aplikácie a GIS
Mestské informačné systémy
Kartografia
CAD
Odborné portály
Semináre sféra
Legislatívne povinnosti
ENERGOKLUB®
ENERGOFÓRUM®