všetky novinkyNovinkyCOVID-19. Zodpovednosť a starostlivosť je pre nás prioritou

25.3.2020

S neistotou, akú globálne priniesol COVID-19, sa stali pre každého z nás starostlivosť, zodpovednosť a vzájomná podpora hodnotami, ktorým venujeme najvyššiu pozornosť. Nielen voči našim najbližším, ale aj voči zákazníkom, obchodným partnerom a komunitám, v ktorých žijeme.  

Spoločnosť SFÉRA, a.s., si uvedomuje, že najmä v týchto bezprecedentných časoch je nevyhnutné zachovať plynulý chod ekonomiky a všetkých strategických a firemných systémov, ktoré spravujeme.

Vieme, že v náročnejších situáciách sa potrebujete na nás ako partnera spoľahnúť viac ako kedykoľvek predtým. Chceme Vás ubezpečiť, že zodpovedne a s cieľom najlepšej starostlivosti voči Vám a Vášmu biznisu sme urobili a neustále robíme všetky potrebné kroky k tomu, aby sme aj v tejto situácii mohli poskytovať naše služby v najvyššom štandarde tak ako doteraz.

Zároveň veľmi pozorne sledujeme všetky odporúčania globálnych a lokálnych autorít. Zodpovedne a s pochopením situácie chránime zdravie našich zamestnancov, ich rodín a starších obyvateľov Slovenska.

S cieľom čo najviac prispieť k zastaveniu šírenia COVID-19 sme preto našim zamestnancom umožnili prácu na diaľku. Vďaka skúsenostiam a podpore tímu sa nám v krátkej dobe podarilo plynule prejsť na nový pracovný režim, v ktorom naši zamestnanci môžu bezpečne a naďalej naplno fungovať.

Zároveň spoločnosť SFÉRA, a.s., a ďalší členovia ITAS podpísali vyhlásenie, v ktorom garantujú pomoc svojim zákazníkom z verejného a súkromného sektora.

V prípade akýkoľvek informácií a otázok nás neváhajte kontaktovať štandardným spôsobom.

 

Predchádzajúce novinky

BrainHub alebo raňajky trochu inak
20.3.2020

Jedným z benefitov našej spoločnosti sú pravidelné štvrtkové raňajky. Kolegovia z úseku vývoja prišli s nápadom ako spojiť dobré s užitočným. Slovo dalo slovo a pustili sme sa do realizácie.  Prvé „vzdelávacie“ raňajky odštartoval Tomáš Makáň, náš UX/U...

Medzinárodné centrum excelentnosti pre výskum inteligentných a bezpečných informačno-komunikačných technológií a systémov – II. etapa
13.3.2020

Dňa 6.3.2020 podpisom zmluvy o poskytnutí NFP pre projekt Medzinárodné centrum excelentnosti pre výskum inteligentných a bezpečných informačno-komunikačných technológií a systémov – II. etapa sa nadviazalo na jeho úspešnú I. etapu. Projekt na podporu cent...

20. ročník NFÚ v roku 2020 aj za účasti Sféry
12.3.2020

Aj v tomto roku sa pripravujeme na jednu z najväčších udalostí v oblasti údržby na Slovensku -  Národné fórum údržby, ktoré sa bude konať v hoteli Patria, 25. - 27.5.2020, vo Vysokých Tatrách. Medzi top témami nájdete aj Nové trendy v riadení údržby, Main...


Vyberte si z našich produktov

 

Služby
Poradenstvo a analýzy v energetike
Virtuálna realita
Spracovanie grafických dát
Predaj a inštalácia softvéru
Predaj a inštalácia hardvéru
Akreditované certifikačné služby
Vedenie podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy
Riešenia
Obchodovanie s energiami
Elektroenergetický dispečing
Správa a údržba majetku
Správa životného cyklu zariadení
Správa technologických rozvodov
Vyhradené technické zariadenia
Správa technickej dokumentácie
Správa a údržba cestnej siete
Projektovanie energetických rozvodov
Mapové diela
Referencie
Technické informačné systémy
Obchodné informačné systémy pre energetiku
Poradenstvo a analýzy v energetike
Grafické aplikácie a GIS
Mestské informačné systémy
Kartografia
CAD
Odborné portály
Semináre sféra
Legislatívne povinnosti
ENERGOKLUB®
ENERGOFÓRUM®
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK