všetky novinkyNovinkyBentley Forum - Slovensko 2002, 5.11.2002

14.10.2002

Pozývame Vás na stretnutie užívateľov Bentley Forum - Slovensko 2002, ktoré sa uskutoční 5. novembra v kongresovom centre Technopol, Bratislava.
S cieľom čo najviac prakticky priblížiť technológie, produkty a riešenia založené na platforme Bentley, bude konferencia rozdelená na dve časti Bentley Academy a Bentley Forum.

Bentley Academy je časť určená predovšetkým pre užívateľov, ktorí pomocou produktov Bentley riešia každodenné problémy. Bude mať formu krátkych seminárov, ktoré budú zamerané na vybrané produkty a služby poskytované spoločnosťou Bentley, na ich možnosti a využitie.
Okrem ukážok praktického využitia revolučných noviniek, ktoré ponúkajú produkty "The V8 Generation" (MicroStation V8, MicroStation Descartes V8), sa ďalej budú konať semináre zamerané na skupinu produktov pre dopravné inžinierstvo InRoads, riešenie pre publikovanie geografických dát Bentley Publisher a riešenie správy tlače Digital InterPlot.

Bentley Forum je časť určená predovšetkým pre manažérov, ktorí k svojej práci potrebujú informácie oďalšom vývoji a smerovaní Bentley produktov a riešení. V tejto časti budú predstavené strategické vízie spoločnosti Bentley Systems, aktuálne dostupné riešenia a poskytované služby v oblasti tvorby, riadenia a publikovania dát a načrtnutý ich ďalší vývoj.
Okrem riešení pre správu projektových dát ProjectWise, správy majetku ActiveAsset a ďalších, budú predstavené nové výhody zákazníckeho programu Bentley SELECT.

Súčasne Vás pozývame na prezentáciu spoločnosti sféra, a.s.v časti Bentley Academy s názvom "Riešenia CAD a TIS ako integrálna súčasť podnikových informačných systémov", ktorá predstaví riešenia našej spoločnosti a ich integráciu do podnikových riešení.


Bentley pozvánka


Vyberte si z našich produktov

 

Služby
Poradenstvo a analýzy v energetike
Spracovanie CAD dát
Predaj a inštalácia softvéru
Predaj a inštalácia hardvéru
Akreditované certifikačné služby
Vedenie podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy
Riešenia
Obchodovanie s energiami
Elektroenergetický dispečing
Správa a údržba majetku
Správa životného cyklu zariadení
Správa technologických rozvodov
Správa technickej dokumentácie
Správa a údržba cestnej siete
Projektovanie energetických rozvodov
Mapové diela
Vyhradené technické zariadenia
Referencie
Technické informačné systémy
Obchodné informačné systémy pre energetiku
Poradenstvo a analýzy v energetike
Grafické aplikácie
Mestské informačné systémy
Kartografia
CAD
 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK